Jak zostać lekarzem estetycznym w USA?

Abyzostać lekarzem estetycznym, musisz podążać tą samą ścieżką edukacyjną, co inni lekarze. Musisz zdobyć tytuł licencjata z biologii, biochemii lub podobnej dziedziny, a następnie ukończyć szkołę medyczną.

Jak zostać lekarzem estetycznym w USA?

Abyzostać lekarzem estetycznym, musisz podążać tą samą ścieżką edukacyjną, co inni lekarze. Musisz zdobyć tytuł licencjata z biologii, biochemii lub podobnej dziedziny, a następnie ukończyć szkołę medyczną. Szkoła medyczna zwykle trwa około czterech lat. Uzyskanie certyfikatu zarządu przez American Board of Noninvasive Cosmetic Medicine %26 Laser Aesthetics, nie jest licencją na wykonywanie zawodu medycznego w Stanach Zjednoczonych ani w żadnym innym kraju, Wymagania dotyczące certyfikacji zarządu przez American Board of Noninvasive Cosmetic Medicine %26 Laser Estetyka.

Wszystkimlekarzom oferowany jest szeroki wachlarz kursów mistrzowskich, w tym teorie, pokazy na żywo i szkolenia praktyczne. Kursy mistrzowskie, takie jak podnoszenie nici, zarządzanie wypadaniem włosów i przeszczep włosów, liposukcja, plazma bogatopłytkowa% 26 Terapia komórkami macierzystymi itp Sprawdź, jak niektóre kursy mistrzowskie mają warunki wstępne do udziału. Podstawowa anatomia skóry %26 do fizyki laserowej %26 bezpieczeństwo to tylko niektóre z ważnych tematów, których nie oferują inne kursy medycyny estetycznej lub program certyfikacji. Pacjencisą pewni, że lekarze, którzy są dyplomatami Amerykańskiej Rady Medycyny Estetycznej, spełnili rygorystyczny standard ustanowiony przez ABAM.

Pacjenci mogą być pewni, że ich lekarze z certyfikatem ABAM udowodnili swoją wiedzę i szkolenie w specjalności Medycyna Estetyczna. Oferujemy szkolenia certyfikacyjne i stypendialne lekarzom %26 certyfikowane kursy szkoleniowe z medycyny estetycznej. Dziękuję, skończyłem szkołę medyczną, potem wchodzę na rezydencję psychiatryczną, ale moją pasją zawsze była medycyna estetyczna. Lekarzeposiadający certyfikaty American Board of Aesthetic Medicine - ABAM przeszli rygorystyczne 1 rok trwania znormalizowanego procesu szkolenia i certyfikacji, i zdali kompleksowy egzamin w celu zapewnienia kompetencji.

Jak opisano powyżej, kandydat może podążać jedną z trzech dróg, aby uzyskać certyfikat - podobnie jak American Board of Cosmetic and Aesthetic Medicine. Jeśli chcesz tylko ćwiczyć estetykę, możesz ubiegać się o rejestrację i przedłużenie ważności GMC z członkostwem British College of Aesthetic Medicine (BCAM) w tego rodzaju organizacjach ma również dodatkowy bonus promowania bezpiecznej i regulowanej praktyki idącej naprzód, i wydaje się coraz bardziej prawdopodobnie w pewnym momencie w przyszłości będzie obowiązkowa forma rejestracji wymagana w organie regulacyjnym. ABAM jest oficjalnym stowarzyszeniem medycznym, które zajmuje się praktyką% 26 postępem medycyny estetycznej. Uzyskaniecertyfikatu zarządu przez American Board of Noninvasive Cosmetic Medicine %26 Laser Aesthetics, nie jest licencją na wykonywanie zawodu medycznego w Stanach Zjednoczonych ani w żadnym innym kraju.

Kandydaci muszą ukończyć wszystkie trzy kursy szkoleniowe z zakresu medycyny estetycznej (Krok 1- od ABAM niezależnie od wcześniejszego doświadczenia. Medycyna estetyczna to szybko rozwijająca się dziedzina medycyny, która poprawia istniejący wygląd i spowalnia degradację skóry i tkanek z powodu naturalnego starzenia się. Szkolenia nie będą mogły zostać certyfikowane przez American Board of Cosmetic and Aesthetic Medicine. Reprezentujemyi witamy wszystkich lekarzy i lekarzy medycyny estetycznej niezależnie od specjalności.

Medycyna estetyczna nie wymaga, aby praktykujący lekarz pochodził z tradycyjnej dziedziny dermatologii lub chirurgii plastycznej, o ile lekarz jest odpowiednio i dobrze wyszkolony.

Leave Message

Your email address will not be published. Required fields are marked *