Jak specjalizujesz się w medycynie estetycznej?

Abyzostać lekarzem estetycznym, musisz podążać tą samą ścieżką edukacyjną, co inni lekarze. Musisz zdobyć tytuł licencjata z biologii, biochemii lub podobnej dziedziny, a następnie ukończyć szkołę medyczną.

Jak specjalizujesz się w medycynie estetycznej?

Abyzostać lekarzem estetycznym, musisz podążać tą samą ścieżką edukacyjną, co inni lekarze. Musisz zdobyć tytuł licencjata z biologii, biochemii lub podobnej dziedziny, a następnie ukończyć szkołę medyczną. Szkoła medyczna zwykle trwa około czterech lat. Rahtelli po raz pierwszy zdecydował się specjalizować w estetyce medycznej po tym, jak zobaczył, jak leczenie neurotoksyn pomogło pacjentom osiągnąć ich cele estetyczne.

Czyzastanawiałeś się kiedyś, jak światowej sławy lekarze specjalizujący się w medycynie estetycznej i przeciwstarzeniowej osiągają swój status? Uczą się nowych metod leczenia i najnowocześniejszych procedur od światowej sławy lekarzy, takich jak dr. Ageless Aesthetic Institute to jedyny poziom 4 Akredytowany przez ACCME program szkolenia estetycznego dla lekarzy w celu ujednolicenia i podniesienia praktyki medycyny estetycznej. Ostatecznym celem McQuillana jest przekształcić Medycynę Estetyczną w uznaną w całym kraju subspecjalność. McQuillan niedawno współpracował z Florida First Capital i partnerem pożyczkowym JPMorgan Chase Bank, aby zabezpieczyć pożyczkę Small Business Administration (SBA) 504 na sfinansowanie ekspansji jej rozwijającej się praktyki poprzez nabycie istniejącego profesjonalnego budynku biurowego pod klucz.

McQuillanjest założycielem Ageless Regenerative Institute we współpracy z zespołem ekspertów w zakresie terapii komórkami macierzystymi z areny medycznej, prawnej, biotechnicznej i produkcyjnej. Ten zespół ekspertów opracował zatwierdzoną metodę i protokół pobierania i izolacji komórek macierzystych pochodzących z tkanki tłuszczowej do autologicznej reimplantacji. McQuillan jest dyplomatem American Academy of Anti-Aging Medicine i zasiada w jej estetycznym komitecie doradczym. Prowadzi międzynarodowe wykłady z medycyny estetycznej dla wielu organizacji, a także jest certyfikowanym trenerem i wykładowcą w kraju oraz członkiem wielu organizacji estetycznych.

McQuillanpojawił się w Dermatology Times, Vogue, Medical Spa Report, Elevate, Medesthetic, Skin Inc. Okazją była ceremonia otwarcia Wydziału Chirurgii Plastycznej i Estetycznej Stowarzyszenia Wymiany Medycznej Cross-Straits oraz China Plastic and Estetycznej Szczyt Chirurgii. Dodatkowo, jednak, oddział chirurgii plastycznej zapewnia medyczną usługę estetyczną, która służy również praktycznemu szkoleniu mieszkańców chirurgii plastycznej w zakresie zabiegów niechirurgicznych. McQuillan, lekarz certyfikowany przez Radę, specjalizujący się zarówno w medycynie estetycznej, jak i przeciwstarzeniowej, jest założycielem The Ageless Aesthetic Institute w Aventura.

Pomaganiepoprawić ich wygląd fizyczny, redukcja blizn, rekonstrukcja zniekształcone obszary jest częścią estetyki medycznej. Medycyna estetyczna obejmuje wszystkie zabiegi medyczne mające na celu poprawę wyglądu fizycznego i satysfakcji pacjenta, stosując nieinwazyjne do minimalnie inwazyjnych zabiegów kosmetycznych. Specjalność Medycyna Estetyczna nie ogranicza się do dermatologów i chirurgów plastycznych, ponieważ lekarze wszystkich specjalności starają się oferować usługi w celu zaspokojenia potrzeb estetycznych i pragnień pacjenta. Nie tylko lekarze i lekarze estetyczni, dziedzina otwiera również możliwości kariery dla personelu przeszkolonego niemedycznego, aby posługiwać się narzędziami i technologią używaną w dziedzinie medycyny estetycznej.

ABAMjest oficjalnym stowarzyszeniem medycznym, które zajmuje się praktyką% 26 postępem medycyny estetycznej. Bardzo ważne jest również, aby estetyk medyczny włączał się w zapewnianie zespołowego podejścia do minimalnie inwazyjnych zabiegów estetycznych twarzy. Teraz, osobiście przeszkolony przez certyfikowanego dermatologa zarządu, oraz po przeszkoleniu produktowym od różnych firm z branży estetycznej i dermatologicznej, Rahtelli może podzielić się pomocnymi spostrzeżeniami na temat tego, jak praca PA różni się od pracy lekarza i pielęgniarki, jak zacząć jako PA w estetyce medycznej, i jak pozostać na szczycie swojej gry w dziedzinie, która zawsze się zmienia. Reprezentujemy i witamy wszystkich lekarzy i lekarzy medycyny estetycznej niezależnie od specjalności.

Leave Message

Your email address will not be published. Required fields are marked *