Jak rozpocząć karierę estetyczną?

Przeniesieniekariery do estetykiPierwszym krokiem do rozpoczęcia kariery w estetyce jest odpowiednie szkolenie. Uzyskaj stanowisko w niepełnym wymiarze godzin w już ustalonej praktyce.

Jak rozpocząć karierę estetyczną?

Przeniesieniekariery do estetykiPierwszym krokiem do rozpoczęcia kariery w estetyce jest odpowiednie szkolenie. Uzyskaj stanowisko w niepełnym wymiarze godzin w już ustalonej praktyce. Pierwsze zadanie w branży estetyki medycznej wymaga strategii, przygotowania, poświęcenia i odrobiny szczęścia. Jeśli trenowałeś medycynę estetyczną, prawdopodobnie czujesz się coraz bardziej pewny siebie z każdym kursem i sesją mentoringową, którą bierzesz.

Aleco będzie dalej - jak rozpocząć praktykę estetyki, czy też powinieneś najpierw pracować w ustalonej klinice? Jeśli prywatna praktyka jest dla ciebie ogólnie obcą ideą, naturalnie te pytania wydają się trudne. Ale jak powiedział kiedyś wizjoner biznesu Peter Druker, „Najlepszym sposobem przewidywania przyszłości jest jej stworzenie. Nieuregulowany krajobraz brytyjskiego przemysłu estetyki wyklucza analizę statystyczną, ale uważa się, że liczby są podobne. W przeciwieństwie do zabiegów iniekcyjnych, drogie maszyny i techniki niszowe są drogie jak na raczkującą praktykę, bez gwarancji, że inwestycja się opłaci.

Naprzykład laser o wartości 40 000 funtów może okazać się przydatny w większej klinice, ale głównym celem takiej inwestycji jest większe prawdopodobieństwo przyciągnięcia klientów, którzy później otrzymają Botox i zabiegi wypełniające, niż na przykład, aby czerpać zyski z samych zabiegów depilacji. Silne zaplecze teoretyczne i praktyczne w zakresie toksyn botulinowych i wypełniaczy kwasu hialuronowego jest o wiele cenniejsze dla nowego lekarza niż powierzchowna znajomość 18 różnorodnych, ale rzadkich procedur. Poczta pantoflowa to niezawodny sposób na ustanowienie udanej praktyki estetyki. Jakość treningu przełoży się bezpośrednio na liczbę skierowań, które otrzymujesz od pierwszych pacjentów.

Skierowaniaprzynoszą ze sobą lojalnych pacjentów. Dzięki silnym fundamentom zaufania, rosnąca popularność twoich zabiegów estetycznych może trwać przez długi czas. Położenie czasu na organizację to jedyny sposób, aby zapewnić, że Twoja firma może być skuteczna od samego początku. Gdy masz solidne podstawy w podstawowych technikach wtrysku, istnieją znaczne możliwości rozwoju i dywersyfikacji swoich umiejętności.

Inwestowaniew szkolenia jest prawdopodobnie jedną z najlepszych decyzji, jakie możesz podjąć. Jeśli możesz zarobić 2,000 GBP za 8 zabiegów, które wykonasz, Twój zwrot z inwestycji w wysokiej jakości umiejętności będzie szybki. Poszerz swój zestaw umiejętności dzięki kursom takim jak warsztat peelingów chemicznych lub warsztat mikroneedlingu, aby nie tylko zwiększyć potencjał zarobkowy swojej praktyki, ale także zaoferować bardziej holistyczne plany leczenia. Dzielenie się wiedzą specjalistyczną jest nieocenione dla niezależnych praktyków.

Jeślinie masz jeszcze znajomych pracujących w dziedzinie estetyki, zastanów się, jak możesz je znaleźć lub wybierz dostawcę szkoleń, który zapewnia możliwości nawiązywania kontaktów. Chociaż nie jest to obowiązkowe, możesz rozważyć dołączenie do ciała takiego jak British College of Estetycznej Medycyny (BCAM), która zapewnia sieć wsparcia i porad innych praktyków estetycznych. Gdy już masz pacjentów, ważne jest, aby wracali do Twojej praktyki estetyki. Więc co sprawia, że pacjenci wracają? Uczucie słuchania, a ich pragnienia są naprawdę zrozumiane.

Jasnakomunikacja jest w dużej mierze aktywną formą słuchania. Twój pacjent może wykazywać oznaki zmartwienia lub niepokoju, które możesz zauważyć tylko wtedy, gdy jesteś otwarty na to, co naprawdę mówią, i jesteś gotów przeformułować to, co mówią i zwrócić mu to jako pytanie. Zawsze zapewniaj wystarczającą ilość czasu na dokładną konsultację z pacjentem. Śledzenie pacjentów po leczeniu jest również doskonałym sposobem na naukę, poprawić swój osąd estetyczny, i wzmocnij swoje relacje z każdym pacjentem.

Możeszśledzić tekstem, telefonicznie i osobiście najlepiej kombinacją wszystkich trzech. Jedynym sposobem, aby odnieść sukces w branży tak lukratywnej, a zatem konkurencyjnej jak Medycyna Estetyczna, jest utrzymanie zaangażowania w nią. Boudreault radzi zaangażować się w profesjonalne stowarzyszenia estetyczne, uczestniczyć w corocznych wydarzeniach i konferencjach, a nawet znajdowanie grup w mediach społecznościowych z innymi praktykami w dziedzinie estetyki medycznej, aby dać ci przestrzeń do nauki, dzielić się pomysłami, i dalej rozszerzaj swoją społeczność. Spark by Allergan Aesthetics rozmawiał z różnymi lekarzami w dziedzinie estetyki medycznej, w tym z dermatologami, pielęgniarki, oraz asystent lekarza o tym, co może być konieczne, aby włamać się do tej rozwijającej się branży i zacząć robić to, co kochasz.

Gdypracujesz w branży estetycznej lub oferujesz te zabiegi we własnym biznesie kosmetycznym, możesz zdecydować, że chcesz pójść dalej i zacząć oferować kursy lub nauczać zabiegów estetycznych innym początkującym terapeutom i estetykom. Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy jedynym ośrodkiem szkoleniowym w Kanadzie, który oferuje międzynarodowy certyfikat medycyny estetycznej akredytowany przez OTHM, globalnie regulowaną jednostkę certyfikującą. Rosnące stosowanie nieinwazyjnych i minimalnie inwazyjnych zabiegów estetycznych, dostępność przyjaznych dla użytkownika i zaawansowanych technologicznie produktów, zwiększenie świadomości społecznej na temat zabiegów kosmetycznych oraz rosnące zapotrzebowanie na zabiegi estetyczne, takie jak botoks i wypełniacze, są siłą napędową takich zabiegów wzrost. .

.

Leave Message

Your email address will not be published. Required fields are marked *