Jak długo trwa, aby stać się medycyną estetyczną?

Częstozalecamy uzyskanie certyfikatu estetyka medycznego przed pójściem do szkoły estetycznej. Dzieje się tak, ponieważ szkoła estetyka zajmuje mniej więcej 5 do 6 miesięcy, podczas gdy ukończenie szkolenia w szkole estetyka medycznego zajmuje około dwóch tygodni.

Jak długo trwa, aby stać się medycyną estetyczną?

Częstozalecamy uzyskanie certyfikatu estetyka medycznego przed pójściem do szkoły estetycznej. Dzieje się tak, ponieważ szkoła estetyka zajmuje mniej więcej 5 do 6 miesięcy, podczas gdy ukończenie szkolenia w szkole estetyka medycznego zajmuje około dwóch tygodni. Aby zostać lekarzem estetycznym, musisz podążać tą samą ścieżką edukacyjną, co inni lekarze. Musisz zdobyć tytuł licencjata z biologii, biochemii lub podobnej dziedziny, a następnie ukończyć szkołę medyczną.

Szkołamedyczna zwykle trwa około czterech lat. Po nauce, zdobywasz programy rezydencyjne i stypendialne w specjalnościach chirurgii plastycznej, co może zająć kolejne cztery lata. Zanim będziesz mógł ćwiczyć, musisz uzyskać państwową licencję medyczną i uzyskać certyfikat zarządu. Lekarze estetyczni różnią się od chirurgów plastycznych tym, że chirurdzy plastyczni próbują korygować dysfunkcyjne części ciała poprzez operację, podczas gdy chirurgia plastyczna jest planowa i działa na rzecz poprawy wyglądu różnych części ciała.

Wwiększości stanów, musisz mieć dyplom ukończenia szkoły średniej lub GED, aby wykonać zabiegi laserowe. Aby wykonać botoks, wypełniacze skórne i inne kosmetyczne zastrzyki, w niektórych stanach musisz być RN lub wyższy. Istnieje kilka stanów, które pozwalają LPN do podawania zastrzyków. Jednak ważne jest, aby zbadać wymagania swojego stanu przed wyborem szkoły estetyka medycznego.

Nasikompetentni doradcy ds. Rekrutacji będą w stanie udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji na temat przepisów Twojego stanu. Medyczna szkoła estetyka może zostać ukończona w ciągu dziewięciu miesięcy do roku po ukończeniu szkoły średniej. Licencja stanowa lub certyfikacja może zająć dodatkowe miesiące.

Firmy takie jak Interface Aesthetics i Derma Medical zapewniają prowadzone przez lekarza szkolenia w zakresie estetyki, i pomagają wyznaczyć poprzeczkę w ustanawianiu standardów, do których należy dążyć podczas szkolenia pracowników służby zdrowia w tej dziedzinie. I, ma dodatkową zaletę, że potencjalnie pozwala na posiadanie własnej praktyki estetyki medycznej , w zależności od stanu, w którym pracujesz. Dzielimy się wszystkimi poufnymi informacjami na temat rozpoczynania lub rozwijania biznesu estetycznego oraz najważniejszymi wskazówkami dotyczącymi kariery estetycznej dla lekarzy. Jeśli jesteś zainteresowany formalnymi studiami podyplomowymi, UCL oferuje teraz tytuł magistra estetyki minimalnie inwazyjnej lub chirurgii estetycznej.

Certyfikat American Board of Aesthetic Medicine wskazuje, że lekarz przeszedł poza minimalne standardowe szkolenie i kompetencje w dziedzinie medycyny estetycznej. Medycynaestetyczna to szybko rozwijająca się dziedzina medycyny, która poprawia istniejący wygląd i spowalnia degradację skóry i tkanek z powodu naturalnego starzenia się. Dziękuję, skończyłem szkołę medyczną, potem wchodzę na rezydencję psychiatryczną, ale moją pasją zawsze była medycyna estetyczna. Wszyscy absolwenci American Board of Aesthetic Medicine będą mieli wystarczającą wiedzę we wszystkich dziedzinach medycyny estetycznej, aby rozpocząć praktykę w tej szybko rozwijającej się i ekscytującej dziedzinie.

Konferencje estetyczne są nieocenionym sposobem nawiązywania kontaktów i poznawania innych pomocnych osób w branży, na przykład na British College of Aesthetic Medicine Conference w Londynie. NationalLaser Institute jest wiodącą szkołą medyczną estetyczną w kraju, która istnieje od ponad dekady.

Leave Message

Your email address will not be published. Required fields are marked *