Czym jest medycyna estetyczna i chirurgia?

Medycynaestetyczna to szerokie określenie specjalności, które koncentrują się na zmianie wyglądu kosmetycznego poprzez leczenie stanów, w tym blizn, wiotkość skóry, zmarszczki, znamiona, plamy wątroby, nadmiar tłuszczu, cellulit, niechciane włosy, przebarwienia skóry, i pajączki. Estetyka medyczna to praktyka wykonywania zabiegów medycznych, aby pomóc pacjentom osiągnąć ich cele estetyczne.

Czym jest medycyna estetyczna i chirurgia?

Medycynaestetyczna to szerokie określenie specjalności, które koncentrują się na zmianie wyglądu kosmetycznego poprzez leczenie stanów, w tym blizn, wiotkość skóry, zmarszczki, znamiona, plamy wątroby, nadmiar tłuszczu, cellulit, niechciane włosy, przebarwienia skóry, i pajączki. Estetyka medyczna to praktyka wykonywania zabiegów medycznych, aby pomóc pacjentom osiągnąć ich cele estetyczne. Wiele zabiegów estetycznych jest szybkich, minimalnie inwazyjnych, bezpiecznych, skutecznych i wymaga niewielkich przestojów. Ogólnie rzecz biorąc, estetyka medyczna obejmuje wszystkie zabiegi medyczne, które koncentrują się na poprawie wyglądu kosmetycznego pacjentów.

Estetykamedyczna znajduje się w pięknej małej niszy pomiędzy branżą kosmetyczną a chirurgią plastyczną. Wykwalifikowani lekarze, pielęgniarki, lub dentyści mogą zapewnić wiele oszałamiających ulepszeń, aby poprawić Twój wygląd. Odsetek wszystkich globalnych konsumentów świadomych estetycznych (n% 3d7,32, którzy twierdzą, że wydali pieniądze na leczenie estetyczne podawane przez lekarza w ubiegłym roku. Dla mnie atrakcyjność medycyny estetycznej jest połączeniem oka artysty ze stabilną ręką chirurga.

AmerykańskieStowarzyszenie Medycyny Estetycznej i Chirurgii (AAAMS) zapewnia najbardziej wszechstronne hybrydowe środowisko uczenia się, łącząc naukę online z nadzorowanym szkoleniem praktycznym prowadzonym przez wysoko wykwalifikowanych renomowanych nauczycieli w celu uzyskania globalnych efektów uczenia się. Chociaż oczywiście zachodzi na siebie nakładanie się, lekarzy estetycznych nie należy mylić z dermatologami i chirurgami plastycznymi (chociaż wielu dermatologów i chirurgów może również praktykować medycynę estetyczną). Dzięki większej liczbie dostępnych zabiegów na średnim planie i szerszej gamie świadczeniodawców, którzy mogą je zaoferować, medycyna estetyczna stała się znacznie bardziej dostępna. Niektóre zabiegi medycyny estetycznej są wykonywane w znieczuleniu miejscowym, podczas gdy niektóre zabiegi w ogóle nie wymagają znieczulenia.

Oznaczato bezprecedensową okazję dla większej liczby pracowników służby zdrowia na wejście w dziedzinę estetyki medycznej, czy opracowywanie nowych produktów, procedury, i technologie, dostawcy szkoleń w najlepszy sposób z nich korzystać, lub wykorzystując je, aby pomóc pacjentom osiągnąć ich cele estetyczne. Medycyna estetyczna obejmuje wszystkie zabiegi medyczne mające na celu poprawę wyglądu fizycznego i satysfakcji pacjenta, stosując nieinwazyjne do minimalnie inwazyjnych zabiegów kosmetycznych. Raport Allergan 360, odsetek globalnych konsumentów świadomych estetycznych (n% 3D10,69, którzy twierdzą, że spodziewają się wydać pieniądze na leczenie estetyczne podawane przez lekarza w tym roku. Prawdziwą korzyścią płynącą z praktykowania medycyny estetycznej jest rodzaj opieki, jaką lekarze oferują swoim pacjentom.

Leave Message

Your email address will not be published. Required fields are marked *