Czym jest dermatolog estetyczny?

Dermatologiaestetyczna to zabieg na skórę, włosy lub ciało, który ma na celu poprawę wyglądu pacjenta. To dermatologia koncentruje się na poprawie wyglądu zamiast zwalczania choroby.

Czym jest dermatolog estetyczny?

Dermatologiaestetyczna to zabieg na skórę, włosy lub ciało, który ma na celu poprawę wyglądu pacjenta. To dermatologia koncentruje się na poprawie wyglądu zamiast zwalczania choroby. Decydując, czy skorzystać z usług dermatologicznych, czy estetycznych, musisz najpierw zrozumieć, czym jest medycyna estetyczna. Medycyna estetyczna to specjalność medyczna, która koncentruje się na ulepszonym wyglądzie kosmetycznym.

Osiągasię to poprzez leczenie takich stanów jak blizny, zwiotczenie skóry, plamy wątroby, nadmiar tłuszczu, pajączki, zmarszczki, znamiona, nadmiar włosów, przebarwione włosy i inne. Podczas gdy niektórzy dermatolodzy koncentrują się na kwestiach medycznych i zagrożeniach związanych ze skórą, inni decydują się skoncentrować na kwestiach estetycznych i kosmetycznych zastosowaniach dermatologii. Dermatologia kosmetyczna jest podspecjalnością dermatologii, a lekarze często przechodzą dodatkowe szkolenie. Jednak podspecjalność nie wymaga dodatkowej certyfikacji.

Dermatologestetyczny to certyfikowany dermatolog, który specjalizuje się w warunkach estetycznych i zabiegach. Podczas gdy wszyscy dermatolodzy są przeszkoleni w dermatologii medycznej i estetycznej, co oznacza, że Twój dermatolog estetyczny może również leczyć Cię z powodu problemów skórnych, oferując jednocześnie zabiegi kosmetyczne, zawsze najlepiej wybrać osobę, która specjalizuje się w Twoich wymaganiach. Z drugiej strony lekarz estetyczny to zazwyczaj lekarz rodzinny, który interesuje się poprawą estetyczną skóry, ale nie przeszedł specjalistycznego szkolenia ani nie otrzymał akredytacji specjalistycznej. Na całym świecie nie ma formalnej globalnej certyfikacji ani standardu medycyny estetycznej, a większość kursów jest prowadzona przez firmy komercyjne lub mniejsze niezależne organizacje.

Lokalnei międzynarodowe konferencje estetyczne to zazwyczaj żywa mieszanka chirurgów plastycznych, dermatolodzy, a także lekarze estetyczni. Lekarz, który jest w stanie zadbać o Twoje potrzeby medyczne i estetyczne, zadba o przepisanie planu, mając na uwadze zarówno przez cały czas, w przeciwieństwie do tego, który nie jest szczególnie zainteresowany estetyką. Kiran Sethi jest jednym z najlepszych dermatologów estetycznych w Delhi, India% 26 jeden z pionierów w dostarczaniu najlepszych% 26 najnowsze zabiegi estetyczne w Indiach z całego świata.

Leave Message

Your email address will not be published. Required fields are marked *