Czy mogę ćwiczyć medycynę estetyczną w USA?

Licencjalekarska jest potrzebna, aby ćwiczyć każdy rodzaj medycyny estetycznej w USA. W medycynie estetycznej dostępnych jest kilka programów szkoleniowych.

Czy mogę ćwiczyć medycynę estetyczną w USA?

Licencjalekarska jest potrzebna, aby ćwiczyć każdy rodzaj medycyny estetycznej w USA. W medycynie estetycznej dostępnych jest kilka programów szkoleniowych. Obecnie wszystkie Kroki i badanie mogą być podjęte w tym samym czasie. Wszystkim lekarzom oferowany jest szeroki wachlarz kursów mistrzowskich, w tym teorie, pokazy na żywo i szkolenia praktyczne.

Kursymistrzowskie, takie jak podnoszenie nici, zarządzanie wypadaniem włosów i przeszczep włosów, liposukcja, plazma bogatopłytkowa% 26 Terapia komórkami macierzystymi itp Sprawdź, jak niektóre kursy mistrzowskie mają warunki wstępne do udziału. Uzyskanie certyfikatu zarządu przez American Board of Noninvasive Cosmetic Medicine %26 Laser Aesthetics, nie jest licencją na wykonywanie zawodu medycznego w Stanach Zjednoczonych ani w żadnym innym kraju, Wymagania dotyczące certyfikacji zarządu przez American Board of Noninvasive Cosmetic Medicine %26 Laser Estetyka. Ostatecznie, IAPAM opracował odpowiedzialną zasadę przewodnią, że nie może zaoferować „certyfikacji zarządu w medycynie estetycznej, dopóki taka certyfikacja nie zostanie uznana wraz z innymi 24 specjalności medyczne obecnie uznawane przez ABMS. Dodaniemedycyny estetycznej jako dodatkowego zestawu umiejętności może być korzystne dla wykorzystania tego rozwijającego się rynku.

Amerykańskie Stowarzyszenie Medycyny Estetycznej i Chirurgii (AAAMS) zapewnia najbardziej wszechstronne hybrydowe środowisko uczenia się, łącząc naukę online z nadzorowanym szkoleniem praktycznym prowadzonym przez wysoko wykwalifikowanych renomowanych nauczycieli w celu uzyskania globalnych efektów uczenia się. ABMS stwierdza obecnie, że „antiaging nie jest specjalnością medyczną, i dlatego żadne stowarzyszenie ani organizacja nie może oficjalnie oferować „certyfikacji zarządu w medycynie estetycznej w tym czasie. Szkolenia nie będą mogły zostać certyfikowane przez American Board of Cosmetic and Aesthetic Medicine. Jakopisano powyżej, kandydat może podążać jedną z trzech dróg, aby uzyskać certyfikat - podobnie jak American Board of Cosmetic and Aesthetic Medicine.

Uzyskanie certyfikatu zarządu przez American Board of Noninvasive Cosmetic Medicine %26 Laser Aesthetics, nie jest licencją na wykonywanie zawodu medycznego w Stanach Zjednoczonych ani w żadnym innym kraju. Obecnie American Board of Medical Specialties (ABMS) nie oferuje certyfikacji zarządu w medycynie estetycznej. Pacjenci mogą być pewni, że ich lekarze z certyfikatem ABAM udowodnili swoją wiedzę i szkolenie w specjalności Medycyna Estetyczna. Topowiedziawszy, ABMS stwierdza również, że „anti-aging nie jest jeszcze uważane za specjalizację medyczną, podobną do chirurgii plastycznej lub dermatologii, dlatego w tej chwili ABMS nie oferuje „certyfikacji zarządu w medycynie estetycznej.

Lekarze posiadający certyfikaty American Board of Aesthetic Medicine - ABAM przeszli rygorystyczne 1 rok trwania znormalizowanego procesu szkolenia i certyfikacji, i zdali kompleksowy egzamin w celu zapewnienia kompetencji. Programy edukacyjne IAPAM są rozgrywane przez w pełni akredytowany wydział, w tym dwóch certyfikowanych dermatologów, którzy są ekspertami w dziedzinie zastrzyków kosmetycznych, trening botoksu i zabiegi medycyny estetycznej. W ostatnich latach medycyna estetyczna stała się popularną i często poszukiwaną dziedziną, która zagłębia się w skomplikowany i ekscytujący świat kosmetyków. Wymaganiadotyczące certyfikacji zarządu przez American Board of Noninvasive Cosmetic Medicine %26 Laser Estetyka.

Kandydaci muszą ukończyć wszystkie trzy kursy szkoleniowe z zakresu medycyny estetycznej (Krok 1- od ABAM niezależnie od wcześniejszego doświadczenia.

Leave Message

Your email address will not be published. Required fields are marked *